Praca w IT

Zatrudniamy - dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy:

Ambasadorzy marki w UE

Poszukujemy entuzjastycznych ambasadorów, którzy będąaces i głosy naszej marki.

Jako wybrany kandydat będziesz zaangażowany w zwiększanie świadomości marki i sprzedaży poprzez promowanie naszych produktów za pośrednictwem różnych kanałów medialnych. Będziesz ściśle współpracować z naszym działem sprzedaży i marketingu, aby osiągnąć cele i cele marketingowe, takie jak informowanie klientów o wartości naszych produktów, śledzenie opinii klientów i reprezentowanie marki podczas premier i wydarzeń.

Aby wyróżniać się w tej roli, będziesz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne i nawiązywania kontaktów, a strong obecność w mediach społecznościowych. Wcześniejsze doświadczenie jako ambasador marki lub podobna rola strongpożądane, a także znajomość zasad sprzedaży i marketingu.

Obowiązki

  • Zapoznanie się z naszą misją, wizją i celami.
  • Ścisła współpraca z personelem sprzedaży i marketingu w celu opracowania koncepcji kampanii i strategii marketingowych.
  • Edukowanie obecnych i potencjalnych klientów oraz detalistów na temat naszych produktów.
  • Tworzenie treści w mediach społecznościowych w celu zwiększenia świadomości marki i przyciągnięcia nowych klientów.
  • Monitorowanie opinii klientów i eskalowanie skarg do kierownika marketingu.
  • Śledzenie preferencji klientów, wskaźników i kampanii medialnych.
  • Reprezentowanie marki na premierach produktów, wydarzeniach i targach.
  • Burza mózgów i udział w szkoleniach i warsztatach.
  • Utrzymanie pozytywnego wizerunku marki przez cały czas.

wymagania

  • Licencjat z marketingu lub pokrewnej dziedziny.
  • Wcześniejsze doświadczenie w środowisku obsługi klienta.
  • Doskonałe umiejętności słowne i pisemne.
  • Przyjazna, przystępna i otwarta osobowość.
  • Praktyczna znajomość platform i narzędzi mediów społecznościowych.
  • Możliwość dostosowania z możliwością ustalania priorytetów zadań.
  • Możliwość podróżowania.

📩 Wyślij swoje CV na info@snusifer.com

ambasador marki
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.
Brak produktów w koszyku.